Utvecklat av
Anmälda spelare för 3-manna DM 2021/2022
Tillbaka
Följande spelare och lag är anmälda till 3-manna DM 2021/2022:
Namn
Klubb
Klass
Start
Anette Landh Jonsson
BK Alley Team
Dam
Lördagen den 6 november 14:00
Birgitta Johansson
BK Alley Team
Dam
Söndagen den 12 december 11:00
Fatima Carlsson
BK Alley Team
Dam
Tisdagen den 23 november 19:00
Jennifer Carlsson
BK Alley Team
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Rebecca Gustafson
BK Alley Team
Dam
Lördagen den 6 november 14:00
Sara Tengelin
BK Alley Team
Dam
Söndagen den 12 december 11:00
Susanne Jonasson
BK Alley Team
Dam
Lördagen den 6 november 11:00
Susanne Zakrisson
BK Alley Team
Dam
Söndagen den 12 december 11:00
Anna Nordin
BK Calluna Borås
Dam
Tisdagen den 23 november 19:00
Ewa Krantz
BK Calluna Borås
Dam
Tisdagen den 23 november 19:00
Madelene Carlstrand
BK Calluna Borås
Dam
Tisdagen den 23 november 19:00
Marie Carlstrand
BK Calluna Borås
Dam
Tisdagen den 23 november 19:00
Sofia Lassila
BK Calluna Borås
Dam
Tisdagen den 23 november 19:00
Jennie Ronger
BK Kåess
Dam
Lördagen den 6 november 11:00
Christian Larsson
BK Lidex
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Jonny Bragd
BK Lidex
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Anette Claesson
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Anneli Göransson
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Annika Ström
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Charlotta Malmer
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
David Hermansson
BK Oden Falköping
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Erik Andersson
BK Oden Falköping
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Hanna Lindberg
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Josefin Andersson
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Olivia Malmer
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Susanne Johansson
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Tilda Lindberg
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Ulrika Garmenius
BK Oden Falköping
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Eva Jernberg
BK Qvinns
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Lotta Nilsson
BK Qvinns
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Pauline Rönnqvist
BK Qvinns
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Pernilla Zakrisson
BK Qvinns
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Sirpa Sipola
BK Qvinns
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Ulrika Larsson
BK Qvinns
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Annica Andersson
BK Skrufscha
Dam
Tisdagen den 16 november 19:00
Eva Andersson
BK Skrufscha
Dam
Tisdagen den 16 november 19:00
Jessica Nilsson
BK Skrufscha
Dam
Tisdagen den 16 november 19:00
Linda Haglund
BK Skrufscha
Dam
Tisdagen den 16 november 19:00
Barbro Erlandsson
BK Team Trollhättan
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Anders Wahlin
BK Wik
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Anders Wallin
BK Wik
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Anton Adolfsson
BK Wik
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Axel Wallin
BK Wik
Herr
Lördagen den 6 november 14:00
Fredrik Tengelin
BK Wik
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Gabriel Hall
BK Wik
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Jan Sunnercrantz
BK Wik
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Joel Pettersson
BK Wik
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Kim Nörgaard
BK Wik
Herr
Lördagen den 6 november 14:00
Lars Liljeqvist
BK Wik
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Linus Jonasson
BK Wik
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Maths Blyh
BK Wik
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Patrik Wester
BK Wik
Herr
Lördagen den 6 november 14:00
Tommy Karlsson
BK Wik
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Johan Leijon
BK Ös På
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Bo Lindström
Borås GIF BK
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Erik Bengtsson
Borås GIF BK
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Gary Lång
Borås GIF BK
Herr
Söndagen den 12 december 11:00
Daniel Johansson
Falköpings AIK BK
Herr
Lördagen den 6 november 14:00
Ola Andersson
Falköpings AIK BK
Herr
Lördagen den 6 november 14:00
Tommy Andersson
Falköpings AIK BK
Herr
Lördagen den 6 november 14:00
Anita Nordström
Götene BK
Dam
Söndagen den 12 december 11:00
Annika Hulén
Götene BK
Dam
Tisdagen den 23 november 19:00
Helen Hoff
Götene BK
Dam
Söndagen den 12 december 11:00
Karin Roth
Götene BK
Dam
Tisdagen den 23 november 19:00
Lisbet Hedberg
Götene BK
Dam
Söndagen den 12 december 11:00
Malott Tropp/Svensson
Götene BK
Dam
Söndagen den 12 december 11:00
Marie Ahlstrand
Götene BK
Dam
Söndagen den 12 december 11:00
Marie Larsson
Götene BK
Dam
Tisdagen den 23 november 19:00
Marita Jansson
Götene BK
Dam
Söndagen den 12 december 11:00
Robin Ljungkvist
Götene BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Solveig Johansson
Götene BK
Dam
Söndagen den 12 december 11:00
Gösta Hägg
Hjo Bowlingklubb
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Krister Karlsson
Hjo Bowlingklubb
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Thomas Johansson
Hjo Bowlingklubb
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Mervi Ranttila
Kungälvs BK
Dam
Lördagen den 6 november 14:00
Anders Johansson
Kvänums BK
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Dennis Johansson
Kvänums BK
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Elias Samuelsson
Kvänums BK
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Eva Gundberg
Kvänums BK
Dam
Lördagen den 6 november 11:00
Lars-Göran Karlsson
Kvänums BK
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Maria Ronger
Kvänums BK
Dam
Lördagen den 6 november 11:00
Siv-Anne Larsson
Kvänums BK
Dam
Lördagen den 6 november 11:00
Susanne Gustavsson
Kvänums BK
Dam
Lördagen den 6 november 11:00
Sören Berggren
Kvänums BK
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Tomas Ringeby
Kvänums BK
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Albin Wahlström
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Anders A. Croona
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Christian Fogelberg
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Daniel Arvidsson
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Daniel Blom
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Henrik Blomqvist
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Joakim Wetterstrand
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Johan Nilsson
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Kenny Holgersson
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Mats Wahlström
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Per Gilbertsson
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Tobias Kling
Marbodals BS
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Adam Henström
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Alexander Holm
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Dennis Karlsson
Team Alingsås BC
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Emanuel Jonsson
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Emil Karlsson
Team Alingsås BC
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Gustaf Johansson
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
James Blomgren
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Jens Sjöbohm
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Joakim West
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Lucas Fjällborg
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 16 november 19:00
Mikael Pettersson
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Rickard Dahllöf
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Robin Skans
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Sebastian Friberg
Team Alingsås BC
Herr
Tisdagen den 23 november 19:00
Anette Carlsson
Team Dolphins Bowlingklubb
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Ingrid Litsegård
Team Dolphins Bowlingklubb
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Lisbeth Olsson
Team Dolphins Bowlingklubb
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Siv Persson
Team Dolphins Bowlingklubb
Dam
Söndagen den 7 november 11:00
Adam Larsson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Anders Larsson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Angelica Lovrencic
Team Mariestad BK
Dam
Söndagen den 21 november 12:00
Casper Samuelsson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Christoffer Ivarsson
Team Mariestad BK
Herr
Lördagen den 6 november 11:00
Dennis Niklasson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Erik Ahlstrand
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Kim Karlsson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Magnus Östlund
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Mattias Israelsson
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Patrik Rytterlund
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Per Bergqvist
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Robert Broo
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Stefan Wulcan
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Stina Rasmussen
Team Mariestad BK
Dam
Söndagen den 21 november 12:00
Ulf Forsmark
Team Mariestad BK
Herr
Söndagen den 21 november 12:00
Kajsa Samuelsson
Team X-Calibur BK
Dam
Söndagen den 21 november 12:00